Výuka angličtiny je reálná i v pozdějším věku

Každý, kdo byl alespoň jednou v zahraničí, ví, že bez místního jazyku se ještě můžete obejít, ale bez znalosti angličtiny jako byste tam ani nebyli. Patří k všeobecnému vzdělání umět nejméně jeden světový jazyk, nejlépe angličtinu. Mladší generace to pochopily a studiu jazyků se věnují.

Proč se učit anglicky i v pokročilém věku

Otázku uplatnění na trhu práce už nejspíš neřešíte a obchodní cesty do zahraničí také absolvují ti mladší, dravější kolegové.  Přesto to neznamená, že musíte ve své kanceláři jen tak pasivně čekat na důchod. Výuka angličtiny vás vrátí do hry: získáte nové informace z internetu i odborných publikací, nebo se blýsknete před zahraničními šéfy několika vhodně zvolenými konverzačními větami.

I později, až už nebudete muset chodit každý den do práce a konečně začnete cestovat, bude angličtina vašim dobrým společníkem. Neláká vás například trávit zimy v některém ze středomořských letovisek, kde se dá za celkem příznivou cenu sehnat pronájem bytu či domku? S mírně pokročilou znalostí angličtiny můžete nejen cestovat, ale i prožít spokojené roky na jakémkoliv místě ve světě.

Kurzy angličtiny pro seniory

Nikdy není pozdě naučit se anglicky, dokonce, i když je vám 50+ a myslíte si, že to pro vás už není. Dobře zvolený kurz angličtiny vám pomůže nejen zvládnout začátky, ale i navázat na předchozí studium a přejít na lekce pro pokročilé. A je docela jedno, jestli jste se anglicky učili před pěti, deseti nebo třiceti lety.  Z kurzů pro seniory si lze vybrat pro začátečníky, mírně či středně pokročilé, přitom vždy můžete počítat s kvalitní a především efektivní výukou.

Kurzy angličtiny jsou vedeny zkušenými a pravidelně přezkušovanými lektory. V jazykové škole Lingua Sandy tedy rozhodně ano. Metodika výuky je vypracovaná na základě kombinace těch nejpoužívanějších, léty prověřených metod, takže je vhodná v podstatě pro každého zájemce. I pro ty dříve narozené.

Podobné články