Za lyžováním do rakouských Alp

Strávit zimní dovolenou v Rakousku znamená užít si spoustu přírodních krás, skvělé lyžování a výborné jídlo. Do rakouských Alp cestuje stále více Čechů kvůli kvalitě zdejších sjezdovek. Střediska lákají desítkami variant tratí různých stupňů obtížnosti. Ať už cestujete z jakéhokoliv místa České republiky, nestrávíte v autě většinou více než sedm hodin.

Láká vás Nassfeld

Díky skvělé poloze se Nassfeld chlubí postem nejslunečnějšího rakouského lyžařského střediska. Na lyžích zde můžete pokořit více než 110 kilometrů tratí. Jednotlivé sjezdovky propojují moderní kabinové a sedačkové lanovky. Pro rodiny s dětmi Nassfeld nabízí část ski areálu určenou právě začínajícím malým lyžařům.

Ubytování Nassfeld

Mezi nejoblíbenější varianty ubytování českých turistů patří apartmány Nassfeld. Mezi jejich nespornou výhodu se rozhodně počítá možnost využití služeb českého pronajímatele BookNassfeld.cz. Co to znamená v praxi? Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český personál. Zajistí vám voucher na skipass, rezervuje saunu, popřípadě doporučí možnosti stravování a dalších aktivit.

Jak si vybrat apartmán

Mezi základní vybavení každého ubytování by mělo automaticky patřit parkovací stání. Ubytování Nassfeld tuto službu rozšiřuje tak, že u každého apartmánu pro více než 4 osoby, hostům poskytuje jedno místo navíc. Každý apartmán se skládá z plně vybavené kuchyně propojené s obývacím prostorem. Jednotlivé pokoje nabízí manželská dvoulůžka nebo dvě samostatné postele. Služby zahrnují i ložní povlečení. V koupelně bývá většinou sprchový kout a WC. U apartmánů pro více osob se lze informovat i na ubytování se dvěma samostatnými WC a koupelnu s vanou.

Porovnání apartmánů

Ekonomičtější čtyřlůžkové apartmány mají jednu samostatnou ložnici, za další dvě lůžka se považuje rozkládací pohovka v obývací části. Pokud cestujete jako rodina, ideální volba. V případě, že plánujete lyžovat s přáteli, jedna dvojice může na soukromí zapomenout.

Pokud si připlatíte, čekají vás dvě samostatné ložnice. Obývací pokoj tak zůstane ryze společenskou zónou, kde po vydatné večeři následuje příjemné povalování v sedačce u sledování televize, a to prosím včetně českých kanálů!

Podobné články