Česká dovolená pro každého

Plánujete zábavnou rodinnou dovolenou s těmi nejmenšími či snad domácími mazlíčky, chcete vyrazit v partě přátel a navzpomínat na staré dobré časy nebo toužíte po klidné dovolené u vody? Ať už tak či onak, Máchovo jezero uspokojí opravdu každého. Široký výběr služeb, kvalitní ubytování, zábavný program – a to vše pod taktovkou nádherné přírody slibující výlety najdete u nás v Čechách.

Vynikající poloha Máchova jezera garantuje snadnou dostupnost vlakem i autem. Okolo jezera se každoročně pořádá řada významných kulturních i sportovních akcí, proto je právem vyhledávanou lokalitou milovníky sportu i hudby. Nemusíte se ale obávat, že byste zde nenašli klid a prostor pro odpočinek. Stačí vybrat vhodné ubytování na Máchově jezeře.

Chatky Máchovo jezero

Komfortně vybavené jsou objekty poskytující zázemí pro dovolenou. Máchovo jezero – chatky jsou opatřené čtyřmi lůžky, lednicí a umístěné v příjemné chatové osadě Staré Splavy. Kromě jídelny s barem a sociálního zařízení na vás v areálu čeká řada atrakcí. Využít lze například ohniště s grilem, pískoviště, prolézačky nebo houpačky. V pěší dostupnosti si pak můžete vyrazit zaskákat na trampolíně, zdolat minigolf nebo vyrazit k vodě a užít si letní dovádění na šlapadlech, loďce či se dokonce plavit parníkem.

Máchovo jezero ubytování je cenově dostupné a splní nároky mladých rodin i starších párů. Kromě zábavy u jezera na vás čeká řada atrakcí v blízkém okolí. Určitě se vyplatí naplánovat výlet na hrad Bezděz, Housku či zámek Zákupy. Autem se rychle dostanete do vyhlášené liberecké ZOO, a pokud by vám počasí nepřálo, neváhejte vyrazit do krytého aquaparku.

Za nízkou cenu špičkový servis

Jestliže vás neláká moře, letadlo vám nahání strach a raději než exotické speciality sázíte na poctivou českou kuchyni, je dovolená u Máchova jezera správnou volbou. Ročně sem zavítají i noví i pravidelní návštěvníci a obliba roste také u menších návštěvníků. Proto je chatková osada připravená také na školní výlety. Sledujte plán akcí a nezapomeňte si včas provést rezervaci ubytování, abyste nepřišli o pár dní strávených u vyhlášeného českého jezera, jež bylo předlohou pro básníky a zapsalo se neodmyslitelně do českých dějin jako místo, kde najdete klid i zábavu.

Podobné články